hj
E-mail : about-mj@seznam.cz
-------------------
Zapal Majkímu svíčku_THERE_
×
Dvě hry s Mikem..:).._THERE_a THERE
×
Please!!..Můžete pomoci Haity_THERE_


(¯`·´¯) I love you...♥
`·.,.·´So much Miku


Můj dojem z dokumentu Michael jackson : Odkaz

13. února 2010 v 19:40 | Wisenqa*Jackson* |  News
Nejprve se chci omluvit že jsem tu nic nepřidala..ale byla jsem u sestry kde jsem spala..a ona má porouchanej komplík.takže jsem se tu už nedostala..a samozřejmě že ona taky žere Mika..i kdyř jí je 27..takže si říkám..na to musí skočit..Ptáte se naco??..zeptala jsem se ji..jestli mi v 21:25 nezapne tv na ČT2..a ona jasně co tam běží??..a já jenom..uvidíš :)..bylo 21:05 tak sakra kde to je??..aha..to tam je až za dvacet minut..takže čekáme..čekáme..A najednou..televize ČT2 uvdí dokument o Michaelovi Jacksonovi : Odkaz..
A nastalo ticho..honem na sedačku a koukat do posledního detailu
Začalo ohromné pištění davu..když vystoupil MJ..takže jsem si taky tak trošku zapištěla..no,,:)
Začalo to skupinou Jackson 5..a hrnulo se to dál a dál..a potom jsem se dočkala toho..čeho jsem se nejvíce obávala..
Pedofil, Black or white??, Dluhy, Pomluvy..
Jenom jsem si řekla..o muj bože jenom tohle ne!!
A pak..v tu nejmíně očekáváánou chvíli se to stalo..jeho oči vzhlédly..a začali vypovídat o utrpení..o bolesti..Cituji:

"Proč mi to děláte??..Nevíte jak žiju. Hned mě odsuzujete..je to pro mě utrpení.. Já a pedofil dětí??!! Nedělejte mi to..Museli ke mě do Neverlandu přijít policisté..a museli mě nahého vyfotografovat..aby našli nějaké dukazy o znásilnění dětí..25min.. prohlídka v neverlendu..je to jako by se hrabali ve vašem vlastím světě..bylo to pro mě ponížení..nechci to už nikdy zažít..ponižuje mě to..NECHTE MĚ BÝT NAPOKOJI!!"

Slova Mika..jak bolestné..v tu chvíli mi do očí vzplanuly slzy..a zlost!!..Ano..opravdu..mám toho dost!!.nechci aby ho obviňovali!!..nemůže za to..V něčem měl také Joe Jakcson (otec Mika) pravdu..v nebi mu už konečně dají pokoj!!!

Ale proč teď??..proč až teď se ho pane Joy zastáváte??..On..bál se vás..proč jste jej mlátil opaskem??..Ano..kdyby to vše nebylo..nebyl by tím nejlepším..ale nechalo mu to i určité šrámy na srdci!!

A vy všichni..co ještě pokoušíte nějak ztrapňovat a ponižovat Mika..mám pro vás jeden důležitej vzkaz!!

NECHTE MIKA A JEHO FANS UŽ ASPOŇ NA POKOJI!!..KVŮLI VÁS MĚL TRÁPENÍ!...TO VY JSTE HO DOHNALI KE SMRTI...TEĎKA JSTE UŽ ZPOKOJENÍ!!!???


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 janasek  tvé SB ♥ janasek tvé SB ♥ | Web | 13. února 2010 v 20:08 | Reagovat

Ten dokument, líbil se mi jen jak tam Michael řikal jakho fotily bylo mi ho hrozně líto co si v živote vytrpěl
I LOVE YOU  :-)

2 Baby Driver,Sajina Baby Driver,Sajina | 13. února 2010 v 23:42 | Reagovat

Ahojíky, hmmm, ten dokument jsem taky viděla, čekala jsem na něj- už připravená na nejhorší, protože není dokumentu, krom těch, které vyšly oficiální cestou, který by se zakládal minimálně z padesáti procent na pravdě... a napsala jsem o něm dost peprný článek,který se mi, asi z boží prozřetelnosti, mimoděk, smazal...že by MJ zakročil?, nebo spíš zase nebyl až tak dobrý... :-? ...jak jsem si při jeho psaní myslela...není radmo šťourat do věcí, které stejně nemůžeme změnit...se vším v tvém článku souhlasím, to video, kde Mike vypovídá otevřeně o ponížení, které se mu dostala z rukou policie a vyšetřovatelů už jsem měla "potěšení" vidět, a tentokrát jsem si ho pro změnu, nechala ujít...je to děs, strašný, nemám slov...ale jak se zdá, a jeho život "po" tomu nasvědčoval, k ničemu to nebylo...snad jen, pár debilů a nepřejícných úchylů se jen pobavilo na jeho utrpení...dojaly mě taky pasáže, ne zrovna vhodně zvolené z Oxfordské řeči, jako když něco vyrhneš z kontextu...a jak jinak než...použiješ "trefně"...proběhlo tam spousta rozhovorů s lidmi, kteří o MJ mluvili, jako by si jen špatně nastudovali jeho knížku Moonwalk...no, já ji taky četla, asi pozornějc, protože mi ty "nesrovnalosti" hnedka padly do oka...jo, a holka?...není náhodou Odkaz Michaela Jacksona právě v jeho hudbě?...že jsem za celou dobu toho "jako dokumentu" nezaslechla ani jednu jeho píseň, nahrávku nebo jen jím nazpívanou pasáž, jako ukázku jeho tvorby...nic, vůbec nic...mluvilo se o Elizabeth, o Berrym, o Quincim, ale jen o nich, osobně nepromluvil nikdo...tomuhle se říká, nízkorozpočtový brak, to dokážu taky stáhnout z netu, a možná, že o MJ životě toho z materiálu, co mám ve složkách, a jinak na netu je toho kopec, bych dokázala poskládat i působivější, a hlavně, pravdivější, komentář...toho, kdo tuhle frašku, co se má vydávat za dokument, natočil, bych zažalovala za pomluvu a matení veřejnosti...ale beru v úvahu, že to vysílala Dvojka, tedy...podřadný kanál, takže...no, dobrý...slabý průměr z toho maglajsu, co po MJ smrti vyrostlo jak houby po dešti...každej si chce nahrabat, a češi jsou tak pitomí, že myslej, že co je v telce, to je zaručeně pravda...a vlastně, koho nějaká pravda zajímá, vždyť je stejně mrtvej...my, jeho fans, můžem jen koukat a ještě bejt vděční, že tam těch lží nebylo ještě víc, i když to už asi ani nejde, a že vůbec něco o něm, i když s úrovní to vyjde vždycky nějak takhle, a lá DVD za pade, daj´...neřeš, vůbec o tom nepřemýšlej, a kdyžtak to dělej jako já...zasměju se, vypnu!...a okomentuju po svým...ale to se ti povedlo myslím, dokonale... :-)
Mikův táta je v dost záludný situaci, za kterou si ale může sám...už se na něj taky nezlobím, je mi ho spíš líto...přiznal, že Mika bil, a není na to hrdý, ale měl ho rád...to je jasný, vždyť konec konců, on jediný ho celej život bral jako "dominantní ikonu", která je dostala nahoru...a to je fakt...nelze mu zásluhy upírat, to že teď, co je starej a je mu najevo dáváno, nepotřebnej, plácá do kamer dost nesouvislý hlouposti, ale jinak je neškodnej...a Mikova smrt ho musela dostat víc než kohokoliv z rodiny, byl nejen jeho syn, ale jedinej,kdo mu ještě naslouchal a měl k němu posvátnou úctu, respekt k tomu, co pro něj v začátcích udělal...zajímavý vztah, komplikovaný, jako všechno v MJ životě...asi to nemáme chtít chápat...

3 Kiyoko Schiess Kiyoko Schiess | E-mail | Web | 5. února 2011 v 0:19 | Reagovat

Try coupon code "onecentcoupons" - hostgator webhosting one month for free while arrangement.

4 Suzann Mandler Suzann Mandler | E-mail | Web | 7. února 2011 v 4:04 | Reagovat

Use "onecentcoupons" Hostgator voucher code to get $9.94 OFF the webhosting toll. Upright follow the promo cypher patch organisation.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama