hj
E-mail : about-mj@seznam.cz
-------------------
Zapal Majkímu svíčku_THERE_
×
Dvě hry s Mikem..:).._THERE_a THERE
×
Please!!..Můžete pomoci Haity_THERE_


(¯`·´¯) I love you...♥
`·.,.·´So much Miku


Červen 2011

Žiju, kdyby vás to zajímalo:D

4. června 2011 v 15:57 | Wiss |  About me
Hii my fans friends:)

Říkala jsem že napíšu a já mé slova dodržuji:).
Nevím co se tady odehrávalo za tu dobu, co jsem byla nezvěstná na blogovém světě:D
Trošku se mi zastesklo. Vzpomínám na ty chvíle, kdy jsem byla blázen do Majka:D Vzpomínáte taky?:D Jo..to byly časy:). Za těch 8. měsíců se ledacos stalo- změnilo. Nejsem už tak žhavej fanda, ale jednou fanoušek Majka- napořád fanoušek Majka. Jo, je to pořád ten nejlepší tanečník, ta největší osobnost, co kdy žila, ale prostě..není jediný. Víte, když Majkl ehm..odešel, tak všichni truchlili ale nakonec se přes to nějak přenesli, stejně jako já. Uvědomila jsem si, že kdybych navždy zůstala u Mika, nebyla bych teďka tam kde jsem. Je výborný zpěvák, ale řekněte mi, kolik ještě nazpívá písní? Odpovězte si sami. Když zůstanete JENOM u Majka, nepoznáte spousty dalších zpěváků!
Dále bych chtěla říci. Jo..každej den přidávejte klidně články, buďte pořád u compu, nechoďte ven..proč ne=) Jednou vás to omrzí. Myslíte že Majkl seděl pořád u kompu a faral CSko?:D No..to jo..ten byl rád, že se mohl podívat do přírody..že se mohl dívat na krásu světa!:) Dělejte si klidně ty svý stupidní kontroly..říkejte vašim čtenářům eSbéčkaJ Ale..vemte si že jednou z toho stejně vyrostete:).
Co se za tu dobu změnilo u mě? Těžko říci..je toho hodně. Začala jsem tančit, Hip-Hop, Street dance, House..a ostatní styly a vyhrála jsem pár Bettlů a první místo v soutěži. Mý trenéři mi říkaji, že mám cit pro hudbu a já jsem sama na sebe naštvaná, že jsem nezačala tančit dřive. Proč? Byla jsem zaláskovaná do Mika a přehlížela vše kolem;) Taky chci jít příští rok do Superstar..jojo smějte se, proč ne:D Jsem mladá holka s dost velkými plány do budoucna, fakt že jo.
Ale dost o mě..povězte také něco vy:).
Příjdu se semka ještě kouknout i když pochybuju že si tuhle napsanou stupiditu bude někdo číst:).
Zatím se mějte..Wiss.